Pravidla blogu

1.
Pokud nejste fanouškem Angeliny a přesto máte potřebu tento blog navštěvovat a vyjadřovat svůj  názor v komentářích, vyhněte se prosím urážkám a jakýchkoli vulgarismů jak na adresu herečky, které je blog věnován, tak i vůči jeho adminovi a jeho návštěvníkům. Respektuji jiný názor, ale v rámci slušnosti.

2.
Komentáře obsahující vulgarismy, rasistický obsah nebo propagaci násilí a užívání drog jsou nepřípustné. Dále nesmí komentáře obsahovat propagaci politických stran a hnutí a reklamy.

3.
Některé blogy mají v pravidlech tzv. obíhání spřátelených stránek. Nic takového u mě nenajdete. Je na každém z vás, jak často chcete blog navštěvovat. Samozřejmě budu ráda, když tento blog bude patřit mezi vaše oblíbené. Od spřátelených stránek očekávám, že budou funkční a pravidelně aktualizované. Pokud váš blog/web nebude aktualizovaný bez vysvětlení 2 měsíce a déle, odebírám ho ze spřátelených stránek.

4.
Nemohu vyhovět všem žádostem o přátelství, takže se předem omlouvám, pokud vaše žádost nebude vyslyšena. Vždy pečlivě zvažuji s kým spřátelím. Pokud neodpovím do 14 dnů od vaší žádosti, spřátelení nepřijímám.

5.

Obsah blogu si sama upravuji, překládám a píši i vlastními slovy. Kopírování obsahu z blogu prosím pouze s uvedením zdroje.