Videoklipy

"Did My Time"
Korn (2003)
Skladba k filmu Lara Croft Tomb Raider: The Crade of Life. V tomto klipu nebyly použity scény z filmu, ale Angelina si v něm přímo zahrála."Heart Go Faster"
The Davey Brothers (2003)
Skladba k filmu Lara Croft Tombr Raider: The Cradle of Life."Angelina"
Billy Bob Thornton (2001)
Píseň kterou složil pro Angelinu její druhý manžel B.B.Thornton během jejich manželství. Na konci videa jsou jejich soukromé záběry."You Can’t Walk Away From Love"
Gloria Estefan (2001)
Skladba k filmu Original Sin."Elevation"
U2 (2000)
Skladba k filmu Lara Croft: Tomb Raider. V některých záběrech to vypadá, že Angelina natáčela scény s kytaristou kapely U2 (The Edge), ale ve skutečnosti se nesetkali a s Angelinou byly použity pouze záběry z filmu. Volba U2 pro titulní píseň není náhodná, je to totiž oblíbená kapela Lary Croft."Painted On My Heart"
The Cult (2000)
Skladba k filmu The Gone In Sixty Seconds."Anybody Seen My Baby"
The Rolling Stones (1997)
Spisovatel Christopher Andersen ve své biografii o Micku Jaggerovi vydané v roce 2012 uvádí, že po setkání s Angelinou právě během natáčení tohoto klipu o ni Jagger dlouho usiloval. Neustále jí prý nechával vzkazy na záznamníku a daroval ji diamantové náušnice. "Trochu mi nahání strach. To mám rád", uvádí Andersen ve své knize. Angelina ho však odmítla. Existují dvě verze videoklipu s pár odlišnými záběry včetně těch s Angelinou.

verze 1

verze 2


"Rock ‘n’ Roll Dreams Come Through"
Meat Loaf (1993)"It’s About Time"
The Lemonheads (1993)
"Stand By My Woman"

Lenny Kravitz (1991)
Ve videoklipu se Angelina pouze mihne a objeví se jen záběr části jejího obličeje. Rozpoznat ji je úkol pro všímavé fanoušky."Alta Marea"
Antonello Venditti (1991)
Coververze písně Don't Dream It's Over z roku 1986 od kapely Crowded House.