Oblíbený film

V prvním filmu se Angelina objevila už jako malá holčička po boku svého otce v roce 1982. Od té doby natočila desítky filmů. Jaký je ten váš nejoblíbenější? (Pište do komentářů)

4 komentáře:

 1. Opravdu těžká otázka, znám plno filmů s Angelinou, ale film, který mě opravdu zasáhl a který se dá tedy považovat jako můj nejoblíbenější je Výměna. Mezi mé další oblíbené patří: Lara Croft - Tomb Raider a to i druhý díl Kolébka života! :D Přiznám se, že i film, co máš v gifu zbožňuji, dneska jsem na Mr. and Mrs. Smith koukala :D Ale když se má zvolit jen jeden, tak ta Výměna :)

  OdpovědětVymazat
 2. Vybrat jeden nejoblíbenější film je nemožné, protože Angelina má na kontě fakt spoustu skvělých filmů. Já ale napíšu Hranice zlomu:) Je to už nějaká doba, co jsem ho viděla, ale hrozně se mi to líbilo:) Pak mě dostal film Výměna, samozřejmě Pan a paní Smithovi, Turista taky díky Johnnymu Depovi nebo Lara, to jsem hlavně jako malá hrála tu hru:)

  OdpovědětVymazat
 3. Angelina za svou dlouholetou kariéru natočila hodně filmů, tak jsem se musela jít podívat, které jsem vlastně viděla a řekla bych, že to bude asi tak necelá půlka. Já osobně mám Angie už od dětství spojenou s akčními hrdinkami. Samozřejmě mou srdcovkou už navždy zůstane první Lara Croft. Nebudeme si nic nalhávat, není to nejlepší film na světě, ale já se na něj vždycky velice ráda podívám a Angelinu budu mít asi nadosmrti zafixovanou jako jedinou skutečnou Laru :D Hodně se mi líbil i film "Narušení". K tomu se už asi nikdy nevrátím (ono to taky není něco, na co by člověk mohl koukat každý den), ale Angelina tam podala opravdu skvělý herecký výkon a toho Oscara si zasloužila :) A naprosto mě odrovnala ve filmu "Výměna", za který měla podlě mě dostat taky Oscara, protože jsem jí věřila všechny emoce a úplně jsem se do toho příběhu ponořila. Z jejich dalších akčních filmů se mi třeba líbí ještě Wanted nebo Salt :) A mou velkou láskou je Maleficent, kterou taky zvládla naprosto bravurně :) Jak jsem to tak vypisovala, úplně jsem si říkala, že je velká škoda, že se Angelina hraní už nevěnuje tolik, jako v dřívějších letech. Chápu, že se chce hlavně věnovat dětem a různým charitativním organizacím, ale stejně budu ve skrytu duše doufat, že se do světa filmu po nějaké době opět plně ponoří :)

  OdpovědětVymazat
 4. Miluji film Zloba-Královna černé magie. Líbí se mi velmi jak je film propracovaný od postav až na makeup a kostými. Fantasy miluji a tento film pro mě není vyjímka.

  OdpovědětVymazat