Fotka měsíce července

Poprvé po dlouhé době jsem neměla dopředu vybrané fotky do ankety, a tak jsem na poslední chvíli přemýšlela, jaké použiji. Nakonec mě trochu inspirovalo horké počasí, které u nás poslední týdny panuje. Zvolila jsem fotky, které vyšly v lednovém čísle časopisu Vogue v roce 2007 a nafotila je geniální Annie Leibovitz. Fotilo se na starém letišti v Kalifornii, ale především v dunách Death Valley (Údolí smrti) v nejsušším a nejteplejším místě v Kalifornii. V roce 1913 zde byla naměřena nejvyšší teplota na světě 56,7 °C. Začínám si víc vážit těch našich 35 °C :-) Lokaci v blízkosti pouště i tématiku focení navrhla sama Angelina. Vyberete fotku v písečných dunách, jak Angelina pilotuje letadlo (má pilotní licenci od roku 2004) nebo momentku z focení se svojí asistentkou? (Pro větší náhled klikněte na fotku.) 

    


V minulé anketě u vás zvítězil úsměv.Hlasování skončilo

6 komentářů:

 1. 56,7... No ty bláho, to bych už fakt umřela �� vadí mi už i ty třicítky tady ��
  Fotky jsou všechny úžasné, pořádně nevím kterou vybrat, ale nakonec hlasují pro první fotku ❤️

  OdpovědětVymazat
 2. To je skvělý výběr fotek, každá je jiná a každá je skvělá. Angelina umí pilotovat letadlo? To je opravdu superžena:D :) Mně ale hrozně zaujala ta v té poušti, jednak Angelina je tam překrásná a mě pouště trochu fascinují, už jak píšeš o té teplotě, wow!:)

  OdpovědětVymazat
 3. Hlasujem za prvú fotky, Angie je tak prekrásna ♥

  OdpovědětVymazat
 4. Tenhle photoshoot vůbec neznám, takže jsem si musela prohlédnout i zbytek fotek a musím říct, že jsou fakt parádní :) Hodně se mi líbí i ta, jak Angelina stojí na konstrukci letadla (? - je to 6.fotka) nebo i ty černobílé fotky :) U téhle trojky jsem měla hned jasno - Angelina a červené šaty + písešné duny? To je můj výherce ♥ Mě by docela lákalo se do Death Valley podívat (zajímalo by mě, jak by se tam líbilo taťkovi, milovníkovi vysokých teplot :D), ale asi bych tam ze sebe vypotila duši :D

  OdpovědětVymazat
 5. co jsem tak koukala na všechny fotky z photoshootu, tak jsou nádherný úplně všechny, takže klobouk dolů, že si zvládla vybrat jenom tři :)
  tady z těch mi padla do oka asi nejvíc ta první :)

  OdpovědětVymazat